MENÜ
Elveda Ofis > Blog > Seyahat, Gidilecek Yerler ve Ulaşım Konuları > Gezginler için en güzel ‘Sevgililer Günü’ hediyesi nedir?
Şub 10

Gezginler için en güzel ‘Sevgililer Günü’ hediyesi nedir?

Özlem Yetiş

Tahmin ettiğinizi biliyorum. Gezmeyi ve seyahat etmeyi sevenler için her zaman en güzel hediye konaklama veya uçak bileti. Sehayatseverler olarak sürekli uygun fiyatlı uçak biletlerinin peşindeyiz. Ucuz bilet ve otel bulabilmek için sürekli olarak kampanyaların ve erken rezervasyonları takip ediyoruz. Ayrıca konaklama ve uçuşu ne kadar uygun fiyata bulabilirsek, gezimizi o kadar uzatma imkanımız da oluyor. Örneğin şu an kış mevsiminde olduğumuz için şimdiden yaz veya bahar için kampanyaları takip etmeye başladık bile.

 

Tüm bu seyahat planlarının Sevgililer Günü ile ne ilgisi var diyorsanız, hemen konuya gireyim. Bildiğiniz gibi bazı seyahat ve uçak firmaları özel günlerde çeşitli yarışma ve kampanyalarla bizleri mutlu ediyor :) İşte ben de önümüzdeki sevgililer günü fırsatlarını kaçırmak istemeyenler için seyahat planlarına destek olabilecek bir kampanyadan bahsetmek istiyorum:

 

Avrupa’nın en çok takip edilen online seyahat sitelerinden olan Tripsta, 14 Şubat Sevgililer Günü için bir Facebook uygulaması yapıyor.  Şu linkten ulaşabileceğiniz uygulamaya katılanlar 6 farklı resimden birini seçerek “Aşk….” ile başlayan cümleyi tamamlıyorlar. Her gün en fazla beğeni alan resmin ve cümlenin sahibi 250 TL’lik indirim kuponu kazanıyor.

Yarışmada yapılan seçimler her gün yenileniyor. Yani her gün tekrar katılma şansımız var. Yarışma 14 Şubat’a kadar devam edecek. Bizim gibi seyahat kampanyası takip edenler  ve Tripsta ile uçak bileti kazanmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

 

BENİM SEYAHAT PLANIM

Bu yıl bizim seyahat planlarımız arasında Fransa’ya gitmek var. Baharda veya yazın gideceğiz, ancak bilet ve otel fiyatlarını şimdiden araştırmaya başladık bile. Amacımız sadece Paris ile sınırlı kalmayıp biraz etrafındaki şehirleri de gezmek.

Bu gezimizi istediğimiz kadar uygun fiyatlar ile yapabilirsek, belki sonbaharda bir yere daha gidebiliriz. Yaza doğru diğer kampanyaları da incelemekte fayda var.

Siz bu tip yarışmaları takip ediyor musunuz? Kazandığınız indirim kuponu ile nereye gitmek isterdiniz?

Yorumlar