MENÜ
Elveda Ofis > Blog > İş Konuları > İSTANBUL’DA ELVEDA OFİS SUNUMU
Haz 22

İSTANBUL’DA ELVEDA OFİS SUNUMU

Özlem Yetiş

Fotoğraf Sprengben [why not get a friend]

Bugün size güzel bir haberim var. Bir süredir İstanbul’da yaşayan blog okurlarından Elveda Ofis sunumu yapmam konusunda talepler geliyordu. Ben de şu an tam zamanı diyerek konuyu JCI Istanbul’daki dostlarımla paylaşmıştım. Amacım hem internetten çalışmanın yollarını arayanlarla tanışmak, hem de sunuma gelenleri JCI dünyası ile tanıştırmaktı.

Son bir senedir JCI (Junior Chamber International) sayesinde hem iş hem de sosyal hayat olarak pek çok fırsatla tanıştım. Bunların yanı sıra tüm dünyadan bağlantılar kazandım. Artık nereye gidersem gideyim, biliyorum ki JCI ailem beni yanlız bırakmayacak. Bu nedenle Elveda Ofis’i sevenlerin JCI ile de tanışmasını istedim.

Sunumda kendi çıkış noktamızı, nasıl karar verdiğimizi, nasıl hazırlandığımızı ve şu anda neler yaptığımızı anlatacağım. Sunum sonrası soru-cevap kısmında ise aklınızdaki sorulara yanıt vermeye çalışacağım.

Bu etkinliğin organizasyonunu JCI İstanbul yapıyor, dolayısı ile yeri ve zamanı kendileri belirlediler. Sunum sadece JCI üyelerine değil, herkese açık, sadece LCV gerekiyor. Antalya’da yaşadığımız için böyle bir fırsatı bulmak benim için de büyük şans oldu. Gelmek, sorularınızı sormak ve tanışmak isterseniz bekliyorum.

Resmi duyuru ve LCV bilgileri şöyle:

İNTERNET ÜZERİNDEN ÇALIŞMANIN YOLLARI: ELVEDA OFİS

JCI İstanbul olarak yine karşınızdayız. 29 Haziran Akşamı saat 19:30’da Internet Üzerinden Çalışmanın Yolları:Elveda Ofis semineri ile Taksim Titanic Otel’deyiz. Eğitim fiyatı üyelerimiz için 25 TL, aday üye ve misafirlerimiz icin 30 TL’dir.

Eğitimcimiz: Sayın Özlem Ercan

Eğitim konusu:
Teknoloji sayesinde artık birbirimize sıkı sıkıya bağlıyız. İşimizi illa ki bulunduğumuz yerde yapmak zorunda değiliz. İstedigimiz yerde yaşayabilir, istediğimiz yerde de çalışabiliriz.

Nasıl mı? Tabii ki internet sayesinde.

Internet, sadece arkadaşlarımızdan haber aldığımız, sohbet ettiğimiz bir mecra olmayı çoktan asti. Dünyada bir çok insan, işini kendi seçtiği bir yerden sürdürebiliyor. Büyük şirketler, çalışanlarına bu konuda rahatlık sağlayarak hem enerji tasarrufu yapıyor, hem de çalısan motivasyonunu artırıyor.

Internetin işimizi yapma şekillerini nasıl değistirdiğini görmek ve bunun nasıl yapılabildiğini öğrenmek için Elveda Ofis sunumuna bekliyoruz.

Yoğun bir ofis hayatını bırakıp işini internetten sürdürerek, mekansal anlamda özgürlüğünü kazanan Ozlem Ercan, şu anda ailesi ile birlikte Antalya’da yaşamakta, fakat halen Istanbul’daki ve yurtdışındaki firmalarla çalışmaktadır.

Pazarlama iletişimi uzmanı olan Ozlem Ercan, http://www.elvedaofis.com adlı blogunda bu tarz bir hayata nasıl ulaşılabileceğini yazmakta, bu sekilde yaşayan kişilerden örnekler vermekte ve iş geliştirme konularındaki deneyimlerini paylaşmaktadır.

LCV: Furkan KARAGOZ – JCI Istanbul
E-mail:furkanka3@hotmail.com
Tel:0534 873 1802

=======================================

Gelişmeleri ve güncellemeleri Facebook Sayfamızdan takip edebilirsiniz. Umarım görüşebiliriz :)

Yorumlar