MENÜ
Elveda Ofis > Yaşam Danışmanına Sor

Yaşam Danışmanına Sor

“Yaşam Danışmanına Sor” sayfamıza hoşgeldiniz.

Burada yerden bağımsız hayatınızı tanımlamak, yaratmak, yaşamak ve keyfini çıkartmakla ilgili tüm sorularınızı sorabilecek ve kendileri de aynı şekilde yaşayan danışmanlarımızdan yanıt alabileceksiniz.

Nasıl olacak?

Her ay okuyucular tarafından gönderilen bir soruyu seçip yanıtını blogda yayınlayacağız. İsminizi açıklamak istemeseniz de soru sorabilirsiniz. Şu tip sorularınızda yardımcı olabiliriz:

Aldığımız bir çok soru genel olarak bu konularla bağlantılı oluyor. “Yaşam Danışmanına Sor” bölümümüzde bu hayatı yaşamanın pratik yönlerine veya iş kurmaya (bu konuda uygulamalar blogda ve kitapta bulunabilir) yönelik tavsiyelerden çok kendi içinizde (veya çevrenizde) bulunan kaynakları nasıl kullanabileceğinize ve hayatınızı yerden bağımsız olarak sürdürmenize yardımcı olacak kafa yapısına nasıl sahip olacağınıza dair bilgiler veriyoruz.

Hikayeni anlat – Sorunu Sor

BLOG-ask-coach-submit-question

Danışmanımızla Tanış

AlexFayleAvatarAlex Fayle bizim profesyonel dırdırcımız. En nefret ettiği kelime grubu “ileride bir gün” ve hayatını insanların bu kelimelerden kurtulmalarını sağlamaya adamış biri.
Kendina ait “Someday Syndrome”, yani “İleride Bir Gün Sendromu” sitesini yürütüyor. İster 9 – 6 hayatının sona erdirilmesi, ister yerden bağımsız olunması, ister de uzun zamandır ertelenmiş bir hayalin gerçekleştirilmesi olsun, Alex insanların hayatlarında büyük değişimler yapmaları için çalışıyor.
Alex, hayatının büyük kısmını Kanada Toronto’da geçirdikten sonra 2006 yılında yerden bağımsız bir hayatı seçti. Bir yandan danışmanlık işini yürütürken diğer yandan bir roman yazarı olma hayalinin peşinden gidiyor.