MENÜ
Elveda Ofis > Blog > Başlangıç > İSTEDİĞİNİZ HAYATA BAŞLAMANIZ İÇİN KÜÇÜK BİR DESTEK
Oca 11

İSTEDİĞİNİZ HAYATA BAŞLAMANIZ İÇİN KÜÇÜK BİR DESTEK

Özlem Yetiş

Fotoğraf macca

Yeni bir yılın tam başında olmamız nedeniyle sizin için güzel bir şeyler yapmak istiyordum. Düşündüm ki, şu anda elimden gelen en iyi şey, sizlerin kendi istediğiniz hayatı yaratmak konusunda bana sorduğunuz sorulara daha detaylı ve kişisel yanıtlar verebilmek olurdu.

Buradan hareketle, 12 Ocak – 12 Şubat tarihleri arasında destek sayfasındaki “Başlangıç Paketleri”nde güzel bir indirim yapmaya karar verdim. Böylece yılın başında, yani herkesin hedeflerini, hayatını gözden geçirdiği bu dönemde ben de elimden gelen yardımı yapmış olacağıma inanıyorum.

Bana kendi hayatınız ve yaptığınız işlerle ilgili sorular gönderiyorsunuz. Beni danışmaya değer bulan herkese çok teşekkür ediyorum. Ancak zaman kısıtından dolayı herkesin işiyle, hayatıyla ve yapmak istedikleriyle bire bir ve uzun süreli ilgilenmem imkansız oluyor. Başlangıç paketlerini oluşturma amacım da buydu zaten hatırlarsanız.

Hayatını “kendi istediği gibi yaşamaya”, “kendi işini yaparak kendi gelirini kazanmaya” ve “var olan işini geliştirmeye” kararlı ve bu konuda bir adım atmaya hazır olanlar için haftada belli bir zaman ayırıp kişisel bazda yardımcı olmaya çalışacağım.

PAKETLER VE İNDİRİMLER:

Başlangıç Paketi – İlk Adım:

Fiyat: 275 TL. İndirimli fiyat: 190 TL. (5 saatlik bir program, hayattaki hedefinizi belirleme, becerilerinizi değerlendirme ve iş fikri bulma konusunda yardım)

Başlangıç Paketi – Pro:

Fiyat: 425 TL İndirimli fiyat: 290 TL. (8 saatlik bir program, iş fikrini değerlendirme, iş planı yapma, pazarlama planı, internet ve iş geliştirme konularında yardım)

İki paket bir arada:

Toplam fiyat: 700 TL. İndirimli toplam fiyat: 475 TL.

Paketlerin içeriklerini destek sayfasında görebilirsiniz. Kararınızı verdiyseniz, bana bir e-mail atmanız yeterli, size ödeme koşullarını ve “Bilgi Formu”nu göndereceğim. E-mail adresim: elvedaofis@gmail.com

UYGUN TARİHLER:

  • Paketler 1 ay için indirimli olacağından ve benim haftalık ayıracağım zaman kısıtlı olduğundan, her hafta 2 ilk adım paketi ve 1 pro paketi görüşmesi yapabileceğim.
  • 12 Ocak – 12 Şubat tarihleri arasında ödemenizi yaptıktan sonra, görüşmeleri tamamlamak için Haziran ayına kadar süremiz olacak.
  • Görüşme tarihi seçimleri “ilk gelen, ilk hizmet alır” esasına göre yapılacak. 15 Şubat – 15 Haziran tarihleri arasında İlk Adım için 5 haftalık, Pro için 4 haftalık zaman dilimleri seçilebilir.

EKLERİM:

  • Fiyatlar size yüksek geliyorsa, bunun nedeni şu an için böyle bir adım atmaya hazır olmamanız olabilir. Bu durumda kendinizi bir şeyler yapmaya hazır hissedinceye kadar böyle bir girişimde bulunmanızı pek önermem.
  • Tam tersine fiyatlar size düşük geliyorsa, bunun nedeni hep söylediğim gibi benim bu paketlerden geçinme gibi bir hedefimin olmamasıdır. Bugüne kadar edindiğim iş tecrübelerinde şunu gördüm: hem sizin hem de benim konuya daha ciddi yaklaşmamızı garanti altına almak; ayrıca çalışmayı yarıda bırakmamızı, bunu keyfi bir şey olarak görmemizi engellemek için harcayacağım zamanın karşılığında belli bir ücret almam daha faydalı olacak. Böylece ikimiz de daha sonuç odaklı çalışabileceğiz ve sonunda elimizde genel tespitler yerine, size ve işinize özel somut kararlar ve planlar olabilecek. Eminim bu konuda bana katılacaksınız.
  • Bu duyurumu çok kişiye yaymak için özel bir şey yapmayacağım. Zaman ve kişi sayısı kısıtlı olduğundan, blogun normal takipçilerinin haberinin olması benim için yeterli.

Detayları almak ve sorularınız için lütfen bana bir e-mail gönderin: elvedaofis@gmail.com

Yorumlar